Manavgat ta modern diş polikliniği ortodonti implant
Dentalüx diş polkliniği

Dentalux Hakkında
Manavgat ta 2008 yılında 4 katı ile başlayıp 2010 yılında daha da büyüyerek toplam tüm bina olarak 6 katını da hizmete açan ağız ve diş sağlığı polikliniğimiz hijyen,teknoloji,ileri bilim konularında ilkelerinden hiç bir zaman ödün vermeden Manavgat ta yaşayan siz değerli hastalarımıza ORTODONTİ (diş teli tedavisi) , DİŞ İMPLANTI,PROTEZ DİŞLER, DAMAK, KÖPRÜ DİŞ, DİŞ TELİ TEDAVİSİ ,KEMİK EKİMİ, VB.birçok DİŞ AMELİYATLARI nda ve DİŞ TEDAVİLERİ nde hizmet vermekten onur duyuyor.
Bünyesinde bulunan AĞIZ DİŞ VE ÇENE CERRAHI (DİŞ İMPLANTI VE ÇENE AMELİYATLARI UZMANI) VE TECRÜBELİ DİŞ HEKİMLERİ ile çocuk yaştan başlayıp ileri yaşlara kadar siz değerli hastalarımıza hizmet vermek ve bu alanda MANAVGAT taki büyük bir açığı gidermek ilkesi ile hareket etmekteyiz.
Randevu sistemiyle çalışan merkezimiz 1. katında geniş ve ferah bir bekleme salonunda güleryüzlü personelimizin ikramlarıyla daha ilk bakışta diş tedavinizin stresinden sizi uzaklaştırmak için dizayn edilmiştir. 2. Manavgat ta ağız ,çene ve diş ameliyatlarının yapılabildiği hastanın, ameliyat öncesi; tansiyon, solunum ve kalb atım sayılarının kontrol edildiği müşahade odası ile ameliyathanemiz hizmet vermektedir. 3. katımızdaki poliklinik 1 ve 2, 4. katımızda poliklinik 3 ve 4, 5. katımızda poliklinik 6 heran duruma müdahale etmek için düzenlenmiş olup ağız içi kamera, rvg görüntüleme sistemleri ve x ray odamızdaki panaromik sefalometrik röntgen ile tüm çene ve kafa filmlerini hatasız alabilmekteyiz.
Bağlantılı ve kaliteli diş laboratuarı ile kombine çalışan merkezimiz uzun yıllar kullanabileceğiniz kronlar, köprüler ve total yada parsiyel protezler ile ağız ve diş sağlığınız konusunda size dünya standartlarında  hizmet sunmak için iso kalitesiyle belgelenmiştir.
 İŞİMİZ,GÜCÜMÜZ SİZİN GÜLÜŞÜNÜZ
.diş ortodonti diş implantaları