Hizmetlerimiz - diş İmplantı

DİŞ İMPLANTI MANAVGAT ANTALYA İMPLANT FİYATI ÇAKMA DİŞ FİYATI İMPLANT FİYATI MANAVGAT AĞIZ DİŞ ÇENE CERRAHI MANAVGAT ANTALYA DİŞ İMPLANTI
İmplantlar eksik olan dişlerin fonksiyon ve estetiğini takrar sağlamak amacıyla, çene kemiğine yerleştirilen,biyouyumlu ve doğal dişe alternatif yapay diş köküdür.Kesinlikle bu konuda uzman bir kişi tarafından , yani ağız diş ve çene cerrahisi uzmanı tarfından yapılmalıdır.Dentalüx te cerrahi işlem gerektiren gömülü yada yarı gömülü yirmi yaş diş çekimi ,sinüs kaldırma işlemleri (sinüs lift operasyonu)...vb cerrahi işlemler yanında  tüm diş implantı uygulamalarıda ağız diş ve çene cerrahisi uzmanı Kağan Değerliyurt tarafından yapılmaktadır
 AVANTAJLARI:
- Estetik olarak siz hastalarımıza mükemmel gülümsemeler kazandırır.
- Sosyal yaşamınızda özgüveninizi geri kazanıp mutlu bir yaşam sürdürürsünüz.
- Kendi sesinizi kazanır,güvenle ve rahatlıkla iletişim kurarsınız.
- Herşeyi rahatlıkla yiyebilmeye bağlı olarak daha sağlıklı ve dengeli beslenirsiniz.
Uygulanması uzman ağız ve çene cerrahlarımız tarafından yapılan implant ameliyatları ortalama her implant için 30 dakikalık bir süre zarfında çene kemiğine yerleştirilmekte ve minimum 10 yıl süreyle hastaya diş kökü hizmetini eksiksiz vermektedir.
- Eksik tek dişinizi yaptırırken köprü uygulaması yerine implant uygulamamızın nedeni, implant uygulandığında diğer dişlerin zarar görmemesidir.
- Hareketli protezlerinizin konuşurken,yemek yerken,kullanırken ağızdan çıkmasını implant uygulamasıyla engelleyebilirsiniz.
- Ağzınızda hiç dişiniz olmasa ve damakta kullanamasınız bile implantlar size kullanışlı ve fonksiyonel dişlerinizin olması sağlamaktadır.

  UYGULANIŞI:
- Şartların uygun olması durumunda:  
Polikliniğimizde alıncak olan panaromik filminizden ve diş hekimi ön muayenesinden sonra;
 -Yapılcak olan implant üst çenede ve sinüslerde sarkma yoksa (sinüslerin sarktığı durumlarında implant ameliyatlarıyla senkronize olarak aynı anda sinüst lift (sinüs kaldırma) ameliyatları yapılmalıdır.
  - İmplant yapılacak bölgede kist var ise kist operasyonlarından sonra.
  -Çene kemiği yeterince kalın ve yüksek değilse greft (çene kemiği kalınlaştırma yükseltme) operasyonlarıyla aynı anda implantları ağız ve çene cerrahlarımız yerleştirmektedir.
  AMELİYAT SONRASI:
 İmplant ameliyat sonrasında yine uzman diş hekimlerimizin kontrolünde bir kaç gün süre ile bir gargara ve antibiyotik kullanmanız yeterli olacaktır.1 hafta sonrasında ise dikişlerin alınmasının ardından geçici dişlerinizi yapıp 3 aylık bir iyileşme süresinden sonra kendi dişlerinizin yerini rahatlıkla tutan metal destekli kron yada zirkonyum dişlerinizle yaşamınıza kaldığınız yerden yeni gülümsemenizle devam edebilirisiniz.

 KULLANIM SÜRESİ:
 Polikliniğimizde uygulanan tüm implantlar ithalatçı firma garantisiyle beraber 10 yıl süre ile dünyanın heryerinde garanti altına alınmıştır.
 Ayrıntılı bilgi ve muayane randevusu için tel: 0 242 742 37 44 - 0 242 742 67 25.
 DENTALUX AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ MANAVGAT /SİDE / TÜRKEİ .
 

Resimler

Diş İmplantı uygulaması

Diş implantı

diğer dişlere zarar vermez

Diş implantları

Kullanım kolaylığı

Gülüşünüz için

Diş implantı=estetik

Iletisim